Kim Kardashian me ngjyrë të re flokësh

Bota e Yjeve

Kim Kardashian me ngjyrë të re flokësh

Më: 11 dhjetor 2020 Në ora: 13:37
Kim Kardashian

Motrat Kardashian na mbushin me ide për veshje dhe stilim flokësh gjithmonë.

Ato njihen për eksperimentimet e shpeshta, dhe gjithmonë ndryshimet e tyre priten mirë nga fansat.

shte Kylie e para nga motrat që erdhi me një ndryshim, ajo zgjodhi ngjyrën e kuqe për të lyer flokët.

Së fundmi, është Kim ajo që ka ardhur me një ndryshim flokësh në fundin e sezonit vjeshtor.

Ajo ka zgjedhur një kombinim të ngjyrës bionde dhe brune, kombinim të cilin së fundmi po e quajnë “bronde”.

Ndryshe, motrat Kardashian kanë filluar me dekorimin e shtëpive për festat e fundvitit edhe pse ato anuluan festën e famshme të natës së Krishtlindjes, për herë të parë që nga viti 1978, për shkak të coronavirusit. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat