Modelja zhvish pantollonat dhe ka çfarë të tregoj...

Bota e Yjeve

Modelja zhvish pantollonat dhe ka çfarë të tregoj...

Nga: H.O. Më: 11 dhjetor 2020 Në ora: 18:48
Tammy Hembrow

Tammy Hembrow është e njohur për figurë e saj mahnitëse dhe atë e ka treguar përsëri të premten.

26 vjeqarja ka ndarë dy selfie me rroba banjo në Instagram, në të cilat ajo spikati me setin e saj të ri të brendshme të kuqe.

Në këtë foto, Tammy tregoj pozën e saj më të zymtë, derisa kishte zhveshur xhinset e saj poshtë ijëve për të zbuluar të brendshmet e saj me dantella.

Ajo duket të jetë krenare me linjat e saj dhe barkun e sheshtë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat