Modelja pozon e zhveshur nga dhoma e gjumit, ndërsa nëna e saj...

Bota e Yjeve

Modelja pozon e zhveshur nga dhoma e gjumit, ndërsa nëna e saj...

Nga: H.O. Më: 11 dhjetor 2020 Në ora: 19:24
Sophia Peschisolido

Ajo kohët e fundit zbuloj se mamaja e saj Karren Brady miraton të gjitha imazhet e saj në të brendshme.

Dhe Sophia Peschisolido përsëriti edhe njëherë linjat e saj 'vrasëse' të enjten kur u paraqit edhe njëherë në Instagram.

23 vjeqarja modelonte me dantella ngjyrë rozë dy pjesëshe nga Boux Avenue.

Ajo ka publikuar këto foto nga dhoma e saj e gjumit duke provokuar me pozat e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat