Olta Gixhari publikon imazhin në gjendje të dehur teksa puth partnerin

Bota e Yjeve

Olta Gixhari publikon imazhin në gjendje të dehur teksa puth partnerin

Më: 28 dhjetor 2020 Në ora: 21:01
Olta Gixhari

Olta Gixhari ka publikuar fotografinë intime me partnerin e saj.

Olta Gixhari është një aktore mjaft e përfolur në mediat rozë.

Ajo së fundmi iu bashkangjit sfidës së re në Instagram “Show me a pic of”, ku të famshmit mund të kërkojnë një foto për qefin e tyre.

Oltës iu kërkua të publikonte një fotografi nga ndonjë rast kur ishte e dehur dhe aktorja nuk hezitoi aspak duke publikuar një imazh mjaft romantik me bashkëshortin e saj.

Në imazh shihen Olta dhe partneri i saj në një karrocë duke shkëmbyer puthje.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat