Elegante dhe atraktive, Kejvina rrëmben vëmendjen e ndjekësve në këtë paraqitje

Bota e Yjeve

Elegante dhe atraktive, Kejvina rrëmben vëmendjen e ndjekësve në këtë paraqitje

Më: 14 janar 2021 Në ora: 18:46
Kejvina Kthella

Kejvina duket mahnitëse në imazhet e reja.

Kejvina Kthella ‘ndezi’ rrjetin me paraqitjen e fundit, ku shfaqet tejet joshëse.

Modelja, së fundi ka ndarë me ndjekësit video dhe fotografi nga seti i fundit, ku erdhi e veshur shumë elegante.

Fustani me dekolte të hapur, bëri që ajo të vendoste në plan të parë gjoksin, teksa flokët i kishte lidhur sipër.

“Jam unë: Sheqer!”, ka shkruar ajo, ndërsa pranoi komente të shumta nga ana e ndjekësve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat