Forma perfekte dhe poza seksi/ Njihuni me modelen “bombë” të fitnesit

Bota e Yjeve

Forma perfekte dhe poza seksi/ Njihuni me modelen “bombë” të fitnesit

Më: 16 janar 2021 Në ora: 10:44
Kathleen Eggleton

Kathleen Eggleton është një modele fitnesi, e cila është shumë e njohur në rrjetet sociale.

Ajo e filloi udhëtimin e saj të fitnesit si një mënyrë për të shpëtuar veten, pasi ishte e pakënaqur me mënyrën se si më parë e jetonte jetën e saj të mbushur me ushqime të shpejta dhe duke pirë alkool.

Palestra i ofroi asaj mundësinë për të filluar nga e para, duke i dhënë besim për të formuar trupin.

Image
Kathleen Eggleton

Pasi u përshtat me sukses në stilin e saj të ri të jetesës, ajo rregullisht ndan postime motivuese, me shpresën për të pasur një ndikim pozitiv në jetën e njerëzve të tjerë, duke i lejuar ata të bëhen versioni më i mirë i mundshëm i vetvetes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat