Zhvishet Demi Rose, mbulon kokën me shami

Bota e Yjeve

Zhvishet Demi Rose, mbulon kokën me shami

Më: 16 janar 2021 Në ora: 15:44
Demi Rose

Demi Rose nuk u përmbajt në fotografinë e fundit.

Demi Rose është shumë aktive me fotografi provokuese, me të cilat bën që vëmendja të jetë çdo herë tek ajo.

Së fundi, modelja ka postuar një imazh, në të cilin edhe kësaj radhe nuk kishte veshur asgjë, ndërsa kokën e kishte mbuluar me një shami.

Teksa pozoi para aparatit, modelja mbuloi gjoksin me anë të duarve dhe kishte vendosur një palë syze të errëta, ndërsa dukej shumë joshëse.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

Demi Rose ditët e fundit po i shijon në maksimum teksa po pushon në Ibiza të Spanjës. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat