Njihuni me modelen më tunduese të momentit

Bota e Yjeve

Njihuni me modelen më tunduese të momentit

Më: 17 janar 2021 Në ora: 09:48
Eva Saischegg

Eva Saischegg e lindur në Austri është marrë me sport dhe palestër gjithë jetën e saj. Sidoqoftë, vetëm në vitin 2015 ajo u vu në qendër të vëmendjes. Ky ishte viti kur ajo mahniti gjyqtarët në garën e saj të parë të fitnesit.

Pasi u ngjit në skenë për herë të parë, Eva u fiksua pas garave me bikini. Aq më shumë, saqë ajo vendosi të ndërtonte një karrierë nga pasioni i saj. Eva së shpejti filloi të merrte pjesë në gara të ndryshme, duke grumbulluar çmime të shumta.

Ndërsa vazhdonte të bënte famë në industrinë e fitnesit, Eva tërhoqi ndjekës të shumtë në faqet e saj. Me fitoret e saj në shfaqjet e bikini, ajo është rritur shpejt për t’u bërë një nga ndikuesit më të njohur të fitnesit në Austri.

Ambicia kryesore e Eva tani është të bëhet një profesioniste e bikinit.

Me etikën dhe qëndrimin e saj të shkëlqyeshëm në punës, ajo do të jetë e sigurt se do ta përmbushë qëllimin e saj në një të ardhme shumë të afërt.

Image
Eva Saischegg
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat