Modelja merr 'pushim', zhvishet në një natë me miq

Bota e Yjeve

Modelja merr 'pushim', zhvishet në një natë me miq

Nga: Bota sot Më: 17 janar 2021 Në ora: 18:35
Chloe Ferry

Ajo thuhet se fiton deri në 7 mijë paundë për postet e saj të sponzorizuara derisa kaloj periudhën e izolimit në Emiratet e Bashkuara Arabe për punë biznesi.

Dhe Chloe Ferry duket se ka vendosur të bëj pak pushim nga puna e saj duke shijuar një natë jashtë me miqtë e saj në Dubai të shtunën.

Ylli i Geordie Shore me shaka tha se ishte duke e pritur 'Danny' e saj, derisa u shfaq me një veshje krejt të zezë.

Ajo ka nxjerrur gjoksin e saj mahnitës, me një rrip të ngushtë në bel./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat