Jennifer Lopez na ҫmendi me trupin

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez na ҫmendi me trupin

Nga: H.O. Më: 19 janar 2021 Në ora: 09:47
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez është e njohur botërisht për figurën e saj trupore.

Dhe ajo ishte shumë e lumtur për të treguar trupin e saj të mirëmbajtur në palestër gjatë pushimeve të saj tek Turks And Caicos në javën e kaluar.

J Lo dukej shumë e 'nxehtë' në bikinet e bardha duke i nxjerr të pasmet e sja të famshme.

Ajo ehde njëherë tregoj linjat e saj për t'ia pasur zili./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat