Erjonës po i ‘shpërthen’ gjoksi

Bota e Yjeve

Erjonës po i ‘shpërthen’ gjoksi

Më: 19 janar 2021 Në ora: 10:24
Erjona Sulejmani

Erjona Sulejmani po vazhdon t’i provokojë ndjekësit.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi të bërë ‘selfie’ dhe dukej shumë e bukur.

Por, gjëja që bie në sy është fakti se edhe kësaj radhe Erjona provokoi me gjoksin bombastik që ka.

Edhe pse nënë e një djali, prapë se prapë modelja po i bën djemtë e ri ta lakmojnë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat