Era Istrefi rikthehet këtë vit me projekte të reja

Bota e Yjeve

Era Istrefi rikthehet këtë vit me projekte të reja

Më: 21 janar 2021 Në ora: 23:02
Era Istrefi

Era Istrefi vitin e kaluar ka qenë pasive në muzikë, ani pse fansat prisnin diçka të re nga ajo.

Por, këngëtarja përmes një postimi në rrjete sociale, ka bërë të ditur se ka të reja nga ajo.

Ishte miku dhe bashkëpunëtori i saj Julian Perreta ai i cili me një postim paralajmëroi gjëra të mëdha nga Era.

Mbetet të shihet se çfarë po përgatit Era pas një pauze të gjatë në muzikë.

Kujtojmë se artistja gjatë këtyre ditëve po shijon pushimet bashkë me motrën e saj, Norën. 

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat