Njihuni me modelen me të pasmet gjigante

Bota e Yjeve

Njihuni me modelen me të pasmet gjigante

Më: 22 janar 2021 Në ora: 09:57
Jailyne Ojeda

Jailyne Ojeda është një modele në Instagram.

Ajo ka fituar famë për shkak të formave të saj dhe fotove provokuese.

Ajo numëron mbi 12.8 milionë ndjekës në Instagram, ku dhe ndan fotot e saj seksi.

Image
Jailyne Ojeda

Pika më e fortë e Jayline janë të pasmet dhe mund ta konsiderojmë patjetër si një nga konkurrentet më të forta të supermodeles britanike Demi Rose.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat