Është shtatzënë, por, Aurela del me barkun ‘petë’

Bota e Yjeve

Është shtatzënë, por, Aurela del me barkun ‘petë’

Më: 22 janar 2021 Në ora: 15:16
Aurela Hoxha

Aurela Hoxha është shtatzënë.

Por, me fotografnë që e ka hedhur sot , Aurela Hoxha ka ngatërruar mendjen e ndjekësve që ka.

Në foto, ajo doli e veshur me një palë bikine dhe barkun e kishte ‘petë’.

Padyshim që fotoja u realizua muaj më parë dhe në të Aurela dukej super seksi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat