Era Istrefi provokon me të pasmet nga pushimet në Saint Moritz

Bota e Yjeve

Era Istrefi provokon me të pasmet nga pushimet në Saint Moritz

Më: 22 janar 2021 Në ora: 16:09
Era Istrefi

Era josh fansat me paraqitjen e fundit nga pushimet në Zvicër.

Era Istrefi vendosi që këtë vit ta fillojë me pushime dimërore, teksa udhëtoi në Zvicër.

Këngëtarja në këto pushime po shoqërohet nga nëna, motra e saj Nora dhe mbesa Renee, ndërsa nuk kanë munguar fotografitë nga atje.

Në imazhin e fundit, artistja shfaqet e veshur me rroba-larje njëpjesëshe, teksa vuri në plan të parë të pasmet.

Image

Ajo bëri të ditur se po qëndrojnë në St.Moritz, ndërsa duket se po kalojnë kohë të mrekullueshme atje.

Era ka kohë që nuk ka sjellë diçka të re për fansat, por pritet që këtë vit të publikojë disa këngë të reja. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat