Kaq shumë e paska ndryshuar Gjermania Miranda Hashanin

Bota e Yjeve

Kaq shumë e paska ndryshuar Gjermania Miranda Hashanin

Më: 24 janar 2021 Në ora: 22:23
Miranda Hashani

Sa shumë këngë të bukura ka sjell e interpretuar nsër vite këngëtarja e mirënjohur, Miranda Hashani.

Është ndër ato këngëtare që e këndon bukur muzikën popullore, por edhe atë moderne.

Miranda, prej pak kohësh e ka braktisur Kosovën dhe po jeton në Gjermani, andaj është edhe më di ak e pranishme në botën e muzikës.

Image

Aho, nuk është as nga emrat shumë të imponuar në rrjete sociale. E, megjithatë kohë pas kohe na tregon diçka.

Këtë herë, përmes kësaj fotografie na tregoj se kush është.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat