Nichole na mahniti me këto pamje

Bota e Yjeve

Nichole na mahniti me këto pamje

Nga: Bota sot Më: 27 janar 2021 Në ora: 10:33
Nichole Scherzinger

Ajo kaloj javët e fundit duke shijuar jetën në plazh në Turks and Caicos.

Dhe Nichole Scherzinger dukej se ishte në formën e saj, kur u shfaq në Instagram të martën me një koleksion të quditshëm nga udhëtimet e saj në muajin janar.

Ylli i Pussycat Doll ka treguar fizikun e saj mahnitës me një palë bikine të vogla me rripa, derisa pozonte si një stuhi.

E shtrirë në plazh, Nichole ka treguar linjat për lakmi./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat