Kylie Jenner e zhveshur tregon fizikun e saj

Bota e Yjeve

Kylie Jenner e zhveshur tregon fizikun e saj

Nga: Bota sot Më: 27 janar 2021 Në ora: 10:40
Kylie Jenner

Kylie Jenner është e njohur për figurën e saj bombastike.

Dhe biznismenja e makiazhit, 23 vjeqarja dukej të ishte e lumtur duke treguar fizikun e saj në një postim të saj të ri në Instagram të martën.

Më e reja e motrave Kardashian/Jenner u shfaq me një palë sytjena të vogla dhe boksiere të poshtme.

Ajo ishte mbështetur për muri, derisa mbante flokët me duar./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat