Linda Halimi provokon me të pasme para pasqyrës

Bota e Yjeve

Linda Halimi provokon me të pasme para pasqyrës

Më: 30 janar 2021 Në ora: 15:45
Linda Halimi

Linda erdhi joshëse në fotografitë e reja.

Linda Halimi është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat sjell vazhdimisht imazhe të reja.

Së fundi, këngëtarja pozoi e veshur me një bluzë të kuqe dhe të brendshme të zeza, teksa vuri në pah format trupore.

Ajo në plan të parë vendosi të pasmet, derisa po fotografohej para pasqyrës, ndërsa flokët i kishte lëshuar në kraharor.

Fotografitë e këngëtares morën komente e pëlqime të panumërta nga ndjekësit, ndërsa Linda dukej në top-formë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat