Sara Hoxha nostalgjike për kohët e vjetra, shpërndan imazhe të realizuara më parë

Bota e Yjeve

Sara Hoxha nostalgjike për kohët e vjetra, shpërndan imazhe të realizuara më parë

Më: 5 shkurt 2021 Në ora: 23:49
Sara Hoxha

Blogerja e njohur, Sara Hoxha, tashmë është bëre edhe më e popullarizuar në estradën shqiptare.

Kjo vjen, pasi ajo bëri të ditur lidhjen e saj me reperin Ledri Vula, të cilët tashmë ndajnë edhe një vajzë së bashku.

Ajo në rrjete sociale është aktive, duke ndarë në mënyrë të vazhdueshme imazhe dhe video nga përditshmëria.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)

Në një postim të fundit në Instagram, Sara zgjodhi të publikojë një fotografi të realizuar më parë, para shtatzënisë.

Pozat ajo ishte duke i marrë para pasqyrës, derisa merrte vëmendje me fustanin e zi që i theksonte tiparet trupore.

Flokët i kishte të lakuara mbi supe, ndërsa makijazhi profesional i perfeksiononte edhe më shumë paraqitjen. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat