Modelja sjell fotot e nxehta me të brendshme

Bota e Yjeve

Modelja sjell fotot e nxehta me të brendshme

Nga: Bota sot Më: 8 shkurt 2021 Në ora: 09:47
Charlotte McKinney

Dita e Shën Valentinit mund të anulohet, por Charlotte McKinney ka siguruar se nuk do ta kaloj këtë festë pa u vërejtur partneriteti i saj me markën e të brendshmeve La Senza, në fotosesionin e ri.

Aktorja dhe modelja tregoi dekoltenë e saj me një veshje të kuqe të guximshme, derisa pozonte në filimin e saj të reja të etiketës kanadeze.

Me figurën e saj të tonifikuar në mënyrë të pashmangshme duke tërhequr vëmendjen, Charlotte i dha një vështrim interesant kamerës.

Ajo ka modeluar në këtë set me një veshje të veqantë sateni dhe me dantella./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat