Oriola Marashi duket mahnitëse e veshur me këtë fustan

Bota e Yjeve

Oriola Marashi duket mahnitëse e veshur me këtë fustan

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 15:35
Oriola Marashi

Bukuroshja Oriola Marashi është ndër modelet më aktive në profesionin e saj.

Ajo së fundi ka realizuar një fotosesion, në të cilin shfaqet e veshur me fustan nusërie dhe duket për mrekulli.

Fustani me dekolte të hapur ia zbulonte gjoksin asaj, ndërsa në kokë kishte vendosur vello dhe aksesor.

Dukja e modeles u komplimentua pa fund nga ndjekësit e saj, të cilët e pëlqyen atë në këtë veshje.

Sa i përket jetës private, Oriola Marashi është në lidhje dashurie me futbollistin Eros Grezda.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat