Offset babai perfekt, Cardi B e xhiron teksa i lyen thonjtë së bijës

Bota e Yjeve

Offset babai perfekt, Cardi B e xhiron teksa i lyen thonjtë së bijës

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 18:18
Offset,

Cardi B ka publikuar një moment shumë special të vajzës së saj me të atin.

Aty shfaqen reperi dhe vajza, e cila zgjat gishtat që i ati t’i lyej thonjtë me ngjyrë rozë.

Ndërkohë flasin me njëri-tjetrin duke u llastuar.

Cardi B nuk mund të rezistonte së ndari këtë video me ndjekësit e shumtë.

Çifti më në fund kanë gjetur paqe me njëri-tjetrin dhe duket se po shijojnë çdo moment me vajzën e tyre, pas problemeve që patën për shumë kohë.

Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat