Shkurta si vajzë e re, merrë vëmendje qaforja e saj me pëllumba

Bota e Yjeve

Shkurta si vajzë e re, merrë vëmendje qaforja e saj me pëllumba

Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 23:39
Shkurte Fejza

Shkurte Fejza është këngëtarja shqiptare që shumica e cilësojnë edhe si ikona e muzikës së mirëfilltë shqipe.

Në këngët e saj përherë vërehet edhe fryma patriotike, për çka edhe publiku e dëgjon dhe e pëlqen Shkurten.

Jo rrallë herë këngëtarja di të na befasojë me postimet e saj në instagram.

Image

Së fundmi ajo ka sjellë një foto ku është shfaqur në të zeza e në fytyrë si të ishte vajzë e re.

Ajo cka ra në sy është qaforja e saj me katër pëllumba, meqë rast vajza e saj Gresa e pyet se a e ka kuptimin për 4 fëmijët e saj.

Image

Mbase edhe mund të jetë kjo kuptimi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat