Modelja shqiptare “çmend” pushuesit në Maldive me pozat “hot”

Bota e Yjeve

Modelja shqiptare “çmend” pushuesit në Maldive me pozat “hot”

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 12:44
Françeska Jaçe

Prej disa ditësh, Françeska Jaçe, ka treguar përmes postimeve në rrjetet sociale se po shijon disa ditë pushime në Maldive. Ish-banorja e “Big Brother” ka publikuar në “Instagram” , foto ku si gjithmonë bien në sy format e saj trupore.

Modelja e njohur nuk ka ngurruar që të ndajë me ndjekësit disa poza me bikini, duke ekspozuar më shumë seç duhet.

Pëlqimet në këto fotografi janë të shumta si dhe komentet mjaft pikante.

Ndërkohë kujtojmë se në fund të nëntorit, modelja u përfshi në një aksident rrugor.

Fatmirësisht ajo nuk u lëndua, por pati vetëm dëme materiale. Teksa u tha se shkak i aksidentit ishte bërë shpejtësia dhe alkooli, Jaçe reagoi duke i hedhur poshtë këto pretendime.

Image
Françeska Jaçe
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat