Scott Disick thotë se është i gatshëm të martohet me Kourtney Kardashian

Bota e Yjeve

Scott Disick thotë se është i gatshëm të martohet me Kourtney Kardashian

Më: 2 mars 2021 Në ora: 16:04
Scott Disick dhe Kourtney Kardashian

Mund të ketë ende shpresë për Scott Disick dhe Kourtney Kardashian.

Në një vështrim për një episod të ardhshëm të “Keeping Up with the Kardashians”, 37 vjeçari pranon se akoma është i dashuruar me Kourtney Kardashian.

“Kudo që qëndron Kourt, unë qëndroj me të përgjithmonë”, thotë Disick pasi Kim Kardashian pyet kur ai dhe Kourtney do të kthehen së bashku. “Unë të dua. Dhe unë jam gati të martohem me ty, tani për tani ”.

“Kourtney e di që përfundimisht ne do të martohemi dhe do të bëjmë një jetë të mirë”, vazhdon ai.

Përgjigja e Disick e bën Kris Jenner ta inkurajojë atë për të propozuar, duke bërë shaka se kjo do ta bëjë Kourtney ‘të ndihet mirë’ pasi ajo dhe Disick kanë tre fëmijë: Mason, 11 vjeç, Penelope, 8 vjeçe dhe Reign, 6.

Image

Kourtney nuk përjashton një pajtim por ofron një ultimatum për të që të ‘punojë’ mbi veten e tij.

Ndoshta fansat nuk duhet të entuziazmohen shumë nga perspektiva që ata së fundmi të kthehen bashkë, pasi Scott është në takim me Amelia Hamlin dhe Kardashian me Travis Barker.

Marrëdhëniet e tyre janë bërë më serioze, pasi të dy kanë publikuar fotografi me partnerët në rrjete sociale. Hamlin në anën tjetër ka kaluar kohë edhe me fëmijët e Disick.

Çifti u takuan në vitin 2006 dhe ishin së bashku për disa vite para së të ndaheshin përgjithmonë në 2015. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat