Rihanna duket më e 'nxehtë' se kurrë

Bota e Yjeve

Rihanna duket më e 'nxehtë' se kurrë

Nga: Bota sot Më: 3 mars 2021 Në ora: 09:31
Rihanna

Rihanna kohët e fundit arriti një nivel tjetër, kur marka e saj e të brendshmeve mori një vlerësim prej 1 miliard dollarësh.

Dhe nëntë herë fituesja e Grammy-it po largon disa pamje të reja nga linja e saj, derisa po përgatitet për gjëra të reja.

Ajo e shfaqi trupin e saj të famshëm me një bikine me lule të fushatës së saj Savage X Fenty.

Rihanna në mes të luleve ka nxjerrë koleksionin e saj më të mirë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat