Modelja më e bukur në botë thotë se po plaket, shfaqet topless

Bota e Yjeve

Modelja më e bukur në botë thotë se po plaket, shfaqet topless

Nga: Bota sot Më: 3 mars 2021 Në ora: 09:38
Rosie Huntington Whiteley

Rosie Huntington Whiteley ka pozuar topless për revistën Elle për muajn prill.

Ajo tha se trupi i saj po ndryshon kur ajo po bëhet më e vjetër.

Supermodelja dhe nëna e një fëmije, 33 vjeqarja tha se mund të ketë trup të hollë por trup nuk bëhet ashtu sic ishte para foshnjës, por ajo ndihet mirë me të.

Në këtë fotosesion të realizuar, Rosie ka sjellë pamjet më të mira të mundshme./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat