Ashley Graham bën ndryshimin e papritur në dukje

Bota e Yjeve

Ashley Graham bën ndryshimin e papritur në dukje

Më: 3 mars 2021 Në ora: 12:22
Ashley Graham

Modelja befasoi me dukjen e re.

Modelja e famshme Ashley Graham shumë herë ka dëshmuar se nuk ka fare komplekse.

Ajo nuk e ka problem të dalë e padepiluar, pa grim, e duke ushqyer fëmijën me gji, ani pse nuk mungojnë kritikat për këtë gjë.

Image

Së fundi, Ashley ka treguar ndryshimin që ka bërë në dukje, duke prerë balluket shumë shkurt.

Për këtë ndryshim, ajo u inspirua nga protagonistët e James Bond, ku befasoi të gjithë me guximin.

Image

Madje, në një foto, ajo krahasoi flokët e saj dhe të aktorit, që duken pothuajse njësoj.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat