Ariana e Ermali shijojnë kafen në oborr si dy pëllumba të dashuruar

Bota e Yjeve

Ariana e Ermali shijojnë kafen në oborr si dy pëllumba të dashuruar

Më: 5 mars 2021 Në ora: 22:16
Ariana Fejzullahu

Ariana Fejzullahu, tashmë blogere e afirmuar, kohë pas kohe le nga një postim në rrjete sociale.

Bashkëshortja e Ermalit na njofton me jetën dhe stilin e saj. Ndjekësit janë mjaftë kurioz për të dhe atë çfarë bënë e çfarë vesh.

Se Ariana dhe Ermali mbeten ende shumë të dashuruar, e dëshmojnë edhe fotot që dalin kohë pas kohe në qarkullim.

Në këtë foto, çifti shihen pranë njëri tjetrit teksa shijojnë kafen në oborrin e shtëpisë së tyre.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat