E veshur në të zeza, Khloe mahnit në kampanjën e “Dolce & Gabbana”

Bota e Yjeve

E veshur në të zeza, Khloe mahnit në kampanjën e “Dolce & Gabbana”

Më: 6 mars 2021 Në ora: 12:54
Khloe Kardashian

Khloe shfaqi fizikun në kampanjën e re.

Khloe Kardashian vazhdon bashkëpunimet me brende të njohura, ku reklamon produktet e tyre.

Së fundi, bukuroshja ka reklamuar koleksionin e ri të “Dolce & Gabbana”, ku u shfaq e veshur tërësisht në të zeza.

Image

Ajo veshi pantallona të shkurtër dhe bluzë në të cilën ekspozoi gjoksin, ndërsa vuri në dukje këmbët seksi.

Khloe kishte lëshuar flokët në kraharor, ndërsa këtë kostum e kishe kombinuar me një çantë të kuqe.

Khloe Kardashian është nënë e një vajze, True, nga lidhja e saj me Tristan Thompson.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat