Veshja e ngushtë ia tregon të gjitha linjat Kylie Jenner

Bota e Yjeve

Veshja e ngushtë ia tregon të gjitha linjat Kylie Jenner

Nga: Bota sot Më: 7 mars 2021 Në ora: 19:12
Kylie Jenner

Ajo doli në një natë jashtë në qytet me motrën e saj dhe ua tregoi 219 milionë ndjekësve të saj në Instagram.

Kylie Jenner bëri edhe edhe një deklaratë senzacionale në Instagramin e saj gjatë të dielës mbrëma, kur ajo po bëhej gati para se të futej në veturë me motrën e saj supermodele Kendall.

Pronarja e Kylie Skin ka shfaqur një makiazh mahnitës me hijëzim të syve dhe një lëkurë të skuqur.

Rrobat e saj të ngushta ngjitur për trupi, tregonin qartë figurën e saj për t'ia pasur lakmi./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat