Sara Hoxha prezanton për herë të parë nënën

Bota e Yjeve

Sara Hoxha prezanton për herë të parë nënën

Më: 23 mars 2021 Në ora: 18:33
Sara Hoxha

Partnerja e Ledrit, Sara Hoxha është kthyer në një nga vajzat më të ndjekura në rrjete sociale.

Ajo është shumë aktive, pasi ndanë herë pas here momente me Ledrin apo me vajzën e tyre, Poem Blu.

Ndërkohë sot Sara ka prezantuar për herë të parë nënën e saj, e cila feston ditëlindjen.

“Të uroj gëzuar ditëlindjen e bukura ime mami”, ka shkruar ajo sipër fotos.

Ndërsa të gjithë janë surprizuar me ngjashmërinë e madhe mes tyre dhe nuk kanë nguruar të komentojnë.

Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat