Kourtney Kardashian me të dashurin kalojnë mbrëmjen së bashku

Bota e Yjeve

Kourtney Kardashian me të dashurin kalojnë mbrëmjen së bashku

Më: 8 prill 2021 Në ora: 10:42
Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian dhe Travic Barker kanë shijuar një natë romantike bashkë.

Ata u panë të kapur për dore, derisa shkuan për të darkuar.

Për ketë dalje, ajo veshi një pallto të zezë me xhinse ngjyrë blu, ndërsa Travis ishte veshur krejt zi.

Image

Kohët e fundit, dyshja kishin pasur një udhëtim në Utah me fëmijët e tyre dhe me disa miq.

Travis publikoj një video në Instagram duke kërcyer me Kourtney kur ishin në pushim.

“E vërteta është e rrallë…”Travis shkroi në mbishkrimin e videos.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by travisbarker (@travisbarker)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat