Sellma tregon hapur: Grimi për presidenten kushton...

Bota e Yjeve

Sellma tregon hapur: Grimi për presidenten kushton...

Më: 8 prill 2021 Në ora: 12:42
Vjosa Osmani dhe Sellma

Sellma Kasumoviq përkujdeset për dukjen e shumë fytyrave publike.

Përmes një publikimi në rrjetet sociale ajo tregoi se kujdeset edhe për Presidenten e vendit, Vjosa Osmani.

Pasi Sellma ka një famë të madhe duke u njohur edhe ndërkombëtarisht, ajo merr komente nga më të ndryshmet nga fansat e saj.

Në publikimin që bëri së fundmi ku uroi Osmanin për postin e ri ajo mori një koment të së cilës nuk hezitoi t’i përgjigjej.

“Kuku moj Selma paske me hanger buxhetin e Kosoves”, ishte komenti i ndjekëses së cilës ia mbylli gojën.

“Kontributi im eshte ndoshta modest, por grimi ( jo vetëm per kete Presidente) eshte falas, u përgjigj ajo.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat