Xhensila Myrtezaj merr vëmendje me paraqitjen plot stil

Bota e Yjeve

Xhensila Myrtezaj merr vëmendje me paraqitjen plot stil

Më: 17 prill 2021 Në ora: 16:52
Xhensila Myrtezaj

Xhensila u paraqit mjaft joshëse në rrjete sociale.

Këngëtarja e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar së fundmi disa foto në Instastory ku shihet e veshur me një këmishë të bardhë të cilë e ka kombinuar me një rrip të zi.

Image

Në pjesën e poshtme të trupit këngëtarja vendosi të paraqitjej me pantallona të zi lëkure.

Image

Dukjen e përfundoi Xhensila me taka të larta, çantë të zezë nga marka e njohur Prada dhe flokë të larguara nga fytyra.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat