Kiara Tito një ikonë stili në spektaklin e saj të modës

Bota e Yjeve

Kiara Tito një ikonë stili në spektaklin e saj të modës

Më: 18 prill 2021 Në ora: 23:21
Kiara Tito

Prej javësh tashmë publiku shqiptar është njohur me spektaklin më të ri dedikuar stilit.

Nën moderimin dhe autorësinë e Kiara Titos “Style Star” ka sjell risi në televizionet shqiptare.

Çdo javë konkurentet shfaqen me stile të ndryshme duke frymëzuar vajzat që i ndjekin nga ekrani dhe përfitojnë edhe nga këshillat e jurisë.

Image

Por ajo që bie më së shumti në sy është vetë Kiara që ka ideuar këtë program.

Image

Bukuroshja merr vëmendje të madhe me paraqitjet e saj duke u shfaqur plot stil dhe e kuruar në çdo detaj dhe ndryshe në çdo puntatë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat