Dua Lipa bëhet ambasadore, merr kaq shumë vëmendje

Bota e Yjeve

Dua Lipa bëhet ambasadore, merr kaq shumë vëmendje

Nga: Bota sot Më: 22 prill 2021 Në ora: 18:13
Dua Lipa

Ajo ka zbuluar se do të jetë ambasadore e këtij brendi që nga muaji nëntor.

Dhe Dua Lipa dukej mahnitëse kur ajo pozoj furishëm për fushatën e re të PUMA.

Këngëtarja e hitit Don't Start Now u duk e mrekullushme me një veshje të zezë që vinte në pah linjat e saj të tonifikuara.

E shtrirë në një divan ajo ka treguar linjën më të re nga PUMA, por vëmendja e ndjekësve ishte dikun tjetër./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat