Kim Kardashian, kjo studente kaq 'seksi'

Bota e Yjeve

Kim Kardashian, kjo studente kaq 'seksi'

Nga: Bota sot Më: 23 prill 2021 Në ora: 09:55
Kim Kardashian

Ajo është në mes të punës për tu bërë një avokate.

Dhe Kim Kardashian u shfaq në mediat sociale të enjten duke treguar punën e saj gjatë studimeve.

Mirëpo ajo u paraqit në një stil jashtëzakonisht seksi.

Ylli i Keeping Up With The Kardashians mburrej me figurën e saj me një palë bikine të zeza dhe një shami Chanel në kokë derisa vështronte punën e saj mbi tryezë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat