Njihuni me gruan e Vedatit të “Stupcave”

Bota e Yjeve

Njihuni me gruan e Vedatit të “Stupcave”

Më: 4 maj 2021 Në ora: 12:35
Vedati me gruan e tij

Vedat Bajrami është një nga humoristët më të njohur e më të dashur në vend.

Por, për jetën e tij private pak dihet.

Madje, të rrallë janë ata që e dijnë se aktori është i martuar dhe se ka fëmijë.

Gruaja e Vedat Bajramit, është Allmira Mullaabazi nga Prizreni, dikur miss dhe modele.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat