Kendall Jenner ekspozon barkun e tonifikuar derisa nxjerr për shëtitje qenin e saj

Bota e Yjeve

Kendall Jenner ekspozon barkun e tonifikuar derisa nxjerr për shëtitje qenin e saj

Më: 9 maj 2021 Në ora: 12:23
Kendall Jenner

Modelja vuri në dukje figurën e përsosur në një shëtitje rreth lagjes në Beverly Hills të enjten pasdite.

Derisa supermodelja 25-vjeçare gëzonte një kohë cilësore me qenin e saj të dashur, ajo kishte veshur një palë xhinse të lehta me një bluzë të bardhë dhe një këmishë.

Ajo aksesorizoi ansamblin e saj të rastësishëm me take të zeza dhe flokët e saj ngjyrë kafe të errët të modeluara në valë të lira me një bishtalec të vetëm.

Ylli, e cila është në kopertinën e këtij muaji të botimit të Vogue Hong Kong, e mbajti këlyshin e saj me një zinxhir të zi ndërsa ai nuhaste rreth barit para se të kalonin në rrugë.

Jenner dhe Pyro kanë qenë praktikisht të pandashëm, pasi ajo e prezantoi atë me fansat në maj 2018.

Shëtitja e saj vjen vetëm dy ditë pasi njoftoi serinë e saj me katër pjesë me Vogue me titull Open Minded, e cila do të hulumtojë ‘shkaqet dhe efektet e ndryshme të çrregullimit të ankthit të shkallës së ulët’.

“Dy ose tre vjet më parë fillova vërtet të kisha sulme paniku shumë, shumë të këqija”, zbuloi Jenner ndërsa bisedoi për betejën e saj me ankthin me disa profesionistë të shëndetit mendor.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat