Pak muaj pas lindjes, Kate Ferdinand zbulon linjat

Bota e Yjeve

Pak muaj pas lindjes, Kate Ferdinand zbulon linjat

Nga: Bota sot Më: 10 maj 2021 Në ora: 09:50
Kate Ferdinand

Ajo i është përshtatur amësisë që kur priti fëmijën e saj të parë, një djalë të quajtur Cree, me burrin e saj Rio Ferdinand, gjatë dhjetorit të kaluar.

Dhe Kate Ferdinand u fotografua plotë besim, derisa pozonte në veshjet e saj për imazhet mahnitëse të shpërndara në Instagramin e saj.

Ish ylli i Towie u shfaq elegante e veshur me një veshje ngjyrë bezhë.

Ajo kishte mbledhur flokët e saj thjeshtë derisa pozonte para pasqyrës./Bota sot

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat