Irina Shayk e veshur me plot stil kalon kohë me vajzën e saj, Lea

Bota e Yjeve

Irina Shayk e veshur me plot stil kalon kohë me vajzën e saj, Lea

Më: 10 maj 2021 Në ora: 14:03
Irina Shayk e veshur me plot stil kalon kohë me vajzën e saj, Lea

Modelja dukej me plot stil derisa u pa në New York City.

Modelja 35-vjeçare ruse, e cila ndan vajzën katër vjeç, me ish-in e saj Bradley Cooper, tregoi një figurë elegante me tuta sportive.

Ndërkohë, vogëlushja Lea dukej po aq elegante me një kapele hark dhe pallto me leopard me gëzof, ndërsa udhëtonte nëpër qytet në karrocën e saj. Irina i mbante gjërat e saj ndërsa ecte me veshjen plot stil.

Modelja dukej e shtruar në ansamblin e zi e cila përmbante një dizajn ‘Deadly Doll’ me rrjetë merimange dhe një grua të veshur me bikini në këmbë.

Ajo aksesoi dukjen me një palë syze dielli të zeza, disa gjerdanë me rruaza rinore dhe një çantë jeshile me gëlqere.

Duke u mbrojtur nga Covid, modelja kishte një maskë të zezë mbrojtëse të fytyrës për shëtitje në qytetin e zënë, pavarësisht rregullave të reja në SH.B.A. duke deklaruar se maskat e fytyrës nuk janë më të nevojshme kur ndodhen jashtë.

Edhe pse Irina dhe Bradley nuk janë më një çift, ata kanë mbajtur një marrëdhënie miqësore bashkë-prindërore.

Muajin e kaluar, ajo pozoi për një album në Instagram me Lea – në fotot e shkëputura me ekspertizë nga Bradley.

Dyshja janë parë në New York me fëmijën e tyre disa herë, përfshirë javën e kaluar kur ata veshën Lea në veshët e maceve dhe një fustan të shtypur leopard.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat