Iskra pozon e zhveshur me djalin e saj 13 muajsh

Bota e Yjeve

Iskra pozon e zhveshur me djalin e saj 13 muajsh

Më: 10 maj 2021 Në ora: 21:59
Iskra Lawrence

Modelja e kolme Iskra Lawrence ka pozuar e zhveshur derisa mban djalin e saj 13 muajsh në krah, me disa foto alla Botticelli nëpërmes Zoom për të “nxjerr keqkuptimet e fotoshopit dhe shminkave”

Iskra Lawrence ka bërë një fotosesion të jashtëzakonshëm për të rritur përkujdesën për fotot që bëhen fotoshop por edhe për makeupin.

Bukuroshja britanike (30), nuk është dukur asgjë se më shumë se sensacionale në një fotosesion Botticelli bashkë me djalin e saj, 13 muajsh, foto që janë bërë me Zoom dhe mandej janë punuar në mënyrë digjitale nga fotografja Linda Blacker.

Në një legjendë të gjatë poshtë fotos, Iskra ka shpjeguar se pse imazhet të krijuara me kompjuter që ka bërë ajo me Lindan tregojnë se fotoshopi nuk është i kufizuar për të ndërruar imazhin e modelës por mund ta bëj këtë edhe të hapësirës për rreth.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat