Vajza e Madonnes na ҫmendi me fotot e fundit

Bota e Yjeve

Vajza e Madonnes na ҫmendi me fotot e fundit

Nga: Bota sot Më: 11 maj 2021 Në ora: 09:53
Lourdes Leon

Vajza e Madonnes, Lourdes Leon ka filluar një fushatë të re mode, ndërsa imazhet e saj janë publikuar të hënën.

Valltarja 24 vjeqare duket se po përfitonte nga hiti i nënës së saj Like A Virgin derisa pozoi me një veshje shumë ngjyrëshe.

Ajo ka shfaqur një tatuazh në ngjyrë dhe pamje qielli në shpinën e saj derisa po qëndronte në dhomën e një hoteli, duke pozuar për kopaninë Barragan.

Ajo ka kthyer të pasmet kah kamera, duke mbuluar trupin e saj me veshje të pakta./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat