Pas fotove nudo, Nicki Minaj shfaqet provokative

Bota e Yjeve

Pas fotove nudo, Nicki Minaj shfaqet provokative

Nga: Bota sot Më: 14 maj 2021 Në ora: 10:01
Nicki Minaj

Ajo ka ngritur temperaturat gjatë ditëve të fundit kur postoi foto nudo në llogarinë e saj në Instagram.

Por Nicki Minaj ndryshoi gjërat të enjten kur u shfaq me një kostum të mrekullushëm në ngjyrë blu.

Me këtë kostum të Fendit ajo ka nxjerrë dekoltenë e saj.

Këngëtarja dhe reperja 38 vjeqare këngët e para të saj u transmetuan për herë të parë me këngë me Drake dhe Lil Wayne./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat