Dua Lipa publikon dy imazhe nga prapaskenat e klipit “Love Again”

Bota e Yjeve

Dua Lipa publikon dy imazhe nga prapaskenat e klipit “Love Again”

Më: 8 qershor 2021 Në ora: 23:34
Dua Lipa

Katër ditë më parë ka lansuar këtë projekt muzikor.

Dhe, Dua Lipa sapo ka publikuar dy fotografi në rrjete sociale nga kënga e re.

Në profilin e saj në Instagram ka postuar imazhet derisa shihet e veshur me një stil tejet të veçantë.

Image

Këngëtarja në njërin nga fotografitë shihet se ka pozuar e ulur në një ambient të mbyllur ndërsa në pozën tjetër ajo ka shkrepur imazhin në këmbë teksa pranë saj shihen ekipa e makijazhit.

Ndërkohë, postimit të saj i ka shkruar disa emotikona zemra bardh dhe zi.

Ndryshe, “Love Again” që nga momenti i publikimit deri më tani ka arritur 14 milionë shikime në YouTube.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat