Nga sot fillon një rrugëtim i ri për vajzën e Ramushit

Bota e Yjeve

Nga sot fillon një rrugëtim i ri për vajzën e Ramushit

Më: 13 qershor 2021 Në ora: 15:53
Hana Haradinaj

Vajza e Anita dhe Ramush Haradinajt ka mbyllur një kapitull të shkollës, për të filluar me një kapitull të ri si e quan nëna e saj “rrugëtim me 4 korsi”.

Hana Haradinaj ndonëse nuk njihet për publikun e gjerë, është vajza e Ramush Haradinajt dhe moderatores Anita Muçaj Haradinaj.

Dyshja jo rrallë herë postojnë imazhe të bukura familjare, e postimi i fundit i Anitës është një nga ta.

Vajza e tyre ka përfunduar shkollën dhe Anita i uron më të mirat në rrugëtimin e ri.

“Hane, nga ketu fillon rrugetimi i jetes ne 4 korsi! Shendeti, fati, suksesi dhe dashuria! Uroj te ecesh drejt pa gabime dhe sigurte! @ramushharadinajks” ka shkruar Anita.

Ajo që vihet re në këto fotografi shihet sa shumë është rritur Hana dhe sa vajzë e bukur është bërë. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat