Ribashkohen në Los Angeles Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Bota e Yjeve

Ribashkohen në Los Angeles Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Më: 14 qershor 2021 Në ora: 08:06
Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Çifti janë ribashkuar në Los Angeles pasi kaluan një periudhë të shkurtër larg ndërsa JLo xhiroi një video muzikore në Miami.

Superylli 51-vjeçar u pa të premten ndërsa largohej nga klubi prestigjioz vetëm për anëtarët në San Vicente Bungalows pasi kishte drekuar me një mik.

Ndërkohë, aktori 48 vjeç, u pa duke drejtuar motorin e tij në shtëpinë e këngëtares If You Had My Love në të njëjtën ditë.

Jennifer, ishte e veshur rastësisht për shëtitje me pantallona me kafe të gjera, me bel të lartë, të cunguara me një rrip kravatë.

Pjesa e sipërme e saj ishte e ndritshme me një bluzë jeshile, të verdhë dhe portokalli e cila zbuloi një paraqitje të shkurtër të dekoltesë së Lopez.

Ajo veshi atlete që përputheshin me New Balance në të verdhë dhe jeshile dhe mbante një çantë të vogël të verdhë dhe bezhë neoni.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat