Kujt i thotë “futja” modelja bukuroshe shqiptare

Bota e Yjeve

Kujt i thotë “futja” modelja bukuroshe shqiptare

Më: 15 qershor 2021 Në ora: 00:36
Modelja bukuroshe shqiptare, Oriola Marashi

Modelja bukuroshe shqiptare, Oriola Marashi po vazhdon të qëndrojë në Stamboll të Turqisë

E nga metropoli turk, Oriola po sjell foto tepër të nxehta, ku tregon asetet e saj të nxehta.

“Futja”, ka qenë përshkrimi në fotot e fundit që Oriola ka postuar në Instagram, derisa njëri gjoks pothuajse nuk i del jashtë.

Image

Nuk dihet se për çka e ka shkruar ajo këtë fjali, pasi që nuk i është drejtuar ndokujt specifikisht.  

Oriola besohet se është në Turqi për të bërë disa fotosesione, derisa është parë edhe duke shijuar darka romantike.

Në anën tjetër, asaj i është kundërpërgjigjur me një koment Dafina Zeqiri, e cila e ka shkruar këngën e të dashurit të saj, DJ Geek me Vig Poppa, “Futja Kepën”.

Image

 

Kujtojmë se Oriola ishte në lidhje me futbollistin kosovar, Eros Grezda, i cili kishte disa paraqitje të shkurtra për Kombëtaren shqiptare, por që nuk la ndonjë gjurmë në të. Tani thuhet se ajo i ka dhënë fund romancës së saj me Erosin.

Image
Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat